Sekce » Komix

Sekce

Galerie

Aliens vs Predator Omnibus: díl 1

Aliens vs Predator Omnibus: díl 1

Vetřelci jsou nejnebezpečnějším druhem ve vesmíru. Predátoři jsou naopak velmi technologticky vyspělou rasou, která se oddává lovu a vše mu podřizuje. Když se tito dva střetnou, člověk je mezi nimi lapen jako v pasti. A to je chvíle, kdy se tvrdí charakter.

Avengers: Rozpad

Avengers: Rozpad

Každý z hrdinů Marvel Universe touží stát se členem Avengers. Avengers jsou podporované OSN, aby dělali svou práci - potírali mezinárodní zločin. je to nejvyšší ocenění, které se superhrdinovi dostane. Jenže i hvězdný tým má své špatné dny. A když má špatný den Avenger, tak to už je teda sakra špatný den. Jenže po špatných dnech nutně musí přijít dny dobré, nebo ne?

Astonishing X-Men: Nadaní

Astonishing X-Men: Nadaní

Buněčné dělení přináší možnost provést v určitých případech cáílenou mutaci. Poskočit v evoluci o krůček kupředu. U lidí se pomocí buněčných mutací začaly objevovat různé zvláštnosti (procházení skrze zdi, regenerace, telepatie, laser v očích...) Vyvinula se kultura X, lidští mutanti. nejdříve neorganizovaní, poté loveni jako raritky. Až profesor Xavier založil školu pro nadané. Ale jednoho dne se objevil lék. Lék na mutace...

Spider-Man: Návrat

Spider-Man: Návrat

Peter Parker byl kdysi pokousán pavoukem, který na něj přenesl všechny své schopnosti. Peter je tak schopen lézt po stěnách, cítit hrozbu, má obří sílu a pružnost, umí skákat daleko a produkovat pavučiny. Začátek jeho kariéry provázelo mnoho zklamání. Smrt strýčka Bena, kterou vlastně zavinil ho velmi zasáhla. Jeho láska k Mery Jane mu pak dodávala sílu bojovat proti Green Goblinovi. Jenže tenhle skřet není jediným, komu leží Spider-Man v žaludku...

Smečka z Bagdádu

Smečka z Bagdádu

Komix nemusí vždy být jen o lidském osudu a nemusí to být vždy úplně tak smyšlený příběh.

Silnet Hill: V nitru hynoucí

Silnet Hill: V nitru hynoucí

Komix zpracovaný na základě úspěšné počítačové hry Silent Hill. Příběh nás zavede do malého tichého městečka jménem Silent Hill (Mlčící vršek), které kdysi za záhadných okolností celé shořelo. Uvnitř tohoto města stále přežívají duchové zemřelých lidí, kteří jsou syceni emocemi a myšlenkami návštěvníků města.

Richard III.

Richard III.

Komixově stvárněné jedno z největších historických dramat Shakespearovy tvorby.

Šinkl a jeho velká síla

Šinkl a jeho velká síla

Provokativní komix o marném snažení, malých hrdinech a velkých obětech zakončený naprosto dokonalým koncem, který vyrazí dech!

1